ForumAlaca-Gençlerin Eğlence Merkezi
Binlerce İconluk Mükemmel Arşiv Üstelik İstediğini İndir İstemediğini İndirme! Uyeols10
Binlerce İconluk Mükemmel Arşiv Üstelik İstediğini İndir İstemediğini İndirme! Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Telden Takılırız :D

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Binlerce İconluk Mükemmel Arşiv Üstelik İstediğini İndir İstemediğini İndirme!

YazarMesaj
Sir Fox
Özel Üye
Özel Üye

Başarı Puanı : 0
Aktiflik : 72

Binlerce İconluk Mükemmel Arşiv Üstelik İstediğini İndir İstemediğini İndirme! Empty
MesajKonu: Binlerce İconluk Mükemmel Arşiv Üstelik İstediğini İndir İstemediğini İndirme!   Binlerce İconluk Mükemmel Arşiv Üstelik İstediğini İndir İstemediğini İndirme! I_icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 11:15 am

Evet arkadaşlar Kısım 1'i okumadanhiçbir işlem yapmıyoruz.Konumuz Kota dostudur.
----------------------------------------------------------------------
Kısım 1
Evet
arkadaşlar bir sitemiz var istediğimiz ikonu aratıp indiriyoruz yanlız
hata yapmak istemeyenler okumaya devam etsin.Arkadaşlar kesinlikle rep
vermiyoruz sadece teşekkür mesajı yazıyoruzki sizden sonra giren üyede
fay-
dalanabilsin.Konu sabitleştirilirse Teşekkürler yazmıyoruz.
Site adı
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kesinlikle reklam amaçlı bir uygulama yoktur. Ben sizi anlıyorum ama sizde beni anlayın yöneticilerim.
Siteye giriyoruz sonra aşşağıdaki adımları takip ediyoruz
Adım 1
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1920x1080.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Adım 2
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1920x1080.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Adım 3 (Son adım)
ADMİNİM
KONUYU SABİTLEŞTİRİRMİSİN? Sabitleştirmen için sebepler; (Benim
Düşünceme göre sebepler bunlar tabi sen başka düşünüyorsan saygı
duyarım.)

1. Bir çok icon paketi konusu açılıyor insanlarda aradıklarını bulamadıkça konular çürüyüp gidiyor ve kirliliğe neden oluyor.

2.

KOTA DOSTU: İSTEDİĞİNİZ İKONU TEK BAŞINA İNDİREBİLDİĞİNİZ İÇİN KOTANIZI NEREDEYSE HİÇ HARCAMAZ BU YÜZDEN KOTA DOSTUDUR.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arkadaşlar sakın +rep vermeyin.
Sakın Teşekkür mesajı yazmayı unutmayın
İyi eğlenceler...

Binlerce İconluk Mükemmel Arşiv Üstelik İstediğini İndir İstemediğini İndirme!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» x7.to'dan Oyun - Dosya İndirme - Resimli Anlatım
» Fileserve'den Oyun - Dosya İndirme - Resimli Anlatım
» Prince of Persia Forgotten Sands - Mükemmel Hata ama bizim işimize çok yarayacak :D
» Arslanı Kuzulara / Lions For Lambs (2007) Online izle [Mükemmel Bir Kadro]
»  GTA IV [FuLL] iNdİr